ARES gym

Ares gym bol otvorený v roku 1999 v Žiline. Klub založil Richard Šimko ako športovú školu thajského boxu. Škola má za sebou bohatú históriu. Ares gym vychoval mnoho úspešných športovcov, ktorí zbierajú úspechy doma i v zahraničí. Najúspešnejší nadväzujú na dobré meno domáceho klubu a posúvajú možnosť trénovať tento zaujímavý šport v regiónoch, kde vyrástli. Od roku 2002 pôsobí náš klub na pôde Žilinskej univerzity, študenti majú možnosť trénovať CrossFit ako výberový šport v rámci štúdia. Venujeme sa výchove mládeže základných a stredných škol. Pre dospelých sme vytvorili systém tréningov CrossBox, ktorý sa teší veľkej popularite. Thajský box je orientovaný viac profesionálne, ale cvičiť ho môžu aj rekreanti.

Sme úspešný, moderný a stále napredujúci športový klub, ktorý je otvorený všetkým  ľudom a vyhľadáva mladé talenty.

Hlavný tréner: Richard Šimko

Thajský box Žilina, ares elite

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V súčastnosti pôsobíme v zázemí komplexne vybaveného gymu, ktorý je v blízkosti centra mesta Žilina. Nachádza sa oproti Bille v areáli Študentskej menzy, na Hečkovej ulici 3. Ponúkame nielen tréningy vrcholovej úrovne, ale aj kondičné lekcie a súkromné tréningy. Telocvičňa disponuje:

*******************************************************************************************************
new vybava

- 11 boxovacích vriec
- podlaha tatami
- thajské lapy
- thajské opasky na brucho
- boxerské lapy
- štíty na kopy
- závažia
- medicinbaly
- jednoručky a kettlebelly
- fitlopty a výbava na pilates
- expandery

…a samozrejme zrkadlová stena :)


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam