CROSSBox

Crossbox je veľmi mladá a zároveň populárna forma cvičenia. Ako už zo samotného názvu napovedá, ide o tréningového „kríženca“, v ktorom sa integrujú prvky boxu, kick-boxu, gymnastiky a fitnes cvičení dokopy.

Pomocou crossboxu zvyšujete metabolické deje, rýchlosť, celkovú obratnosť, lepšiu koordináciu, aktivuje svaly na plný výkon a dokonca zlepšuje aj periférne videnie. U žien je často obľúbenejší a preferovanejší ako posilňovňa. Pomocou tejto formy cvičenia môžu schudnúť na požadovanú hmotnostnú váhu, vyformovať si postavu a nabrať stratené sebavedomie. Crossbox dáva v  neposlednom rade jedincovi základné „Know-how“ v oblasti sebaobrany a osobnej bezpečnosti. Celý arzenál zručností, ktorý cvičiaci absolvuje, mu napomáha vo všetkých oblastiach od rozvoja stavby tela, svalovej hmotnosti hmoty i fyzickej výdrži, až po rovinu mentálnu, kde sa stáva psychicky odolnejší voči neduhu ako je stres a pozitívnejšie naladenie sa stáva každodennou samozrejmosťou. Ak chcete dosiahnuť osobný úspech v športovej oblasti, musíte prebrať iniciatívu a obetovať tomu istý čas. Tréneri po konzultácií s vami budú presne vedieť ako vám nastaviť frekvenciu tréningov a správny stravovací režim.

Crossbox je jedinečný spôsob ako dosiahnuť požadované ciele(aj zábavnou formou) a cítiť sa skvele po odcvičenom tréningu.

crossbox

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam