FAQ

1.     Kde sa nachádza telocvičňa Ares?

Telocvičňa sa nachádza na adrese: Stará menza Hliny V., ulica Hečková 3, Žilina 010 01  – oproti Bille. V prípade akýchkoľvek otázok nás stačí telefonicky skontaktovať.

  • Radi Vám pomôžeme. :)

2.      Je tréning vhodný pre mňa?

Tréning je vhodný pre každého, kto chce zlepšiť svoju fyzickú aj psychickú stránku a odbremeniť sa od bežných starostí všedných dní. Tréningy prebiehajú v niekoľkých podobách. Podľa stupňa skúseností ste zaradený buď ako začiatočník do skupiny „B“ alebo rekreačné skupiny: CrossFit, či populárny CrossBox.

3.      Čo potrebujem na tréning?

Zoznam vecí, ktoré potrebujete na prvý tréning: trenírky, tričko, voda. V neposlednom rade hlavne seba a pozitívnu náladu. O ostatné veci sa postaráme my.

4.      Koľko je členské?

Cena za klasický tréning, súkromný, skupinový, ako aj cena permanentky sa dohaduje s hlavným trénerom. Jednoducho sa nehanbite a spýtajte. Pri cenotvorbe zohľadňujeme, či ste študent, dôchodca, osoba zdravotne postihnutá, atď. Stačí sa preukázať príslušným preukazom. Žiadne ceny neuvádzame, ani neposielame.

5.      Je možnosť parkovať pri AresGYME vlastným autom?

Áno, pri telocvični je možnosť parkovania. Taktiež je parkovací priestor pri plote a v blízkom okolí podľa potreby.

6.      Kde si môžem zadovážiť výstroj?

Výstroj a celé príslušenstvo potrebné na tréning sa dá zakúpiť priamo v telocvični za výhodnejšie ceny ako v kamennom obchode. Môžete si u nás zaobstarať aj pitný režim v podobe neperlivej minerálky, rôznych energetických a iontových nápojov. Máme aj krémy, ktoré pôsobia ako analgetikum na uvoľnenie svalového tkaniva. Preniká hlboko, takže to funguje priamo na svaly a nie len na povrchu kože.

7.      Kedy mám prísť, resp. kde nájdem rozvrh hodín?

Časový harmonogram s rozvrhom tréningov jednotlivých cvičiacich skupín nájdete v kategórii „rozpis tréningov” v hlavnej navigácii. Pravidelne ju aktualizujeme na zmeny v prípade štátnych sviatkov, prázdnin a pod.