Info: Moto-gulashka 2014 už zajtra + Youngblood 29 Pezinok

motogulashka-thajsky-box-K1

Moto-gulashka 2014

Prvý májový víkend sa nesie v duchu spanilej jazdy drsných motorkárov, ktorí budú mať zraz v autocampe Belá Nižné Kamence. Každoročnú akciu si nenechajú ujsť verní fanúšikovia v poradí už 7. ročníka Žilinskej Moto-gulashky.

  • Začiatok o 9:00, vstup je voľný.

Usporiadanie akcie je už tradíciou. Program by mal byť nasledovný: Do obeda bude stavanie Mája, následne o 13:00 hodine bude spanilá jazda cez Žilinu.

Poobede bude vystúpenie borcov z AresELITE gymu -K1 BOX. Predstavia sa Marek Valentiny, Emil Čičmanec a Roman Milec. Chalani zvedú pestré súboje. Je sa na čo tešiť.

Ďalej na hostí čaká tombola, do ktorej lístky sa  budú predávať celý deň.  Jej vyhodnotenie bude v podvečerných hodinách.
Príďte sa pozrieť na priateľskú akciu plnú drsných chlapov na motorkách, atraktívne ženy, občerstviť sa a pozrieť kvalitné boxerské zápasy.

Akcia YoungBlood 29

aresgym-youngblood-poltar

V Poltári sa uskutoční akcia s drsným názvom: YOUNGBLODD 29-Carnage night v obsadení Ares dua: Daniel Svitek a Milan K.O.váč

Fightcard našich fighterov

+++ 75kg, K1, 3x2min D +++
Attila Garamszeghy  Box Klub LC VS Milan Kováč  Ares gym ZA
+++ 60kg, K1, 3x2min, C +++
David Zold  Box klub LC VS Daniel Svitek  Ares gym ZA

Dátum: 3.5.2014 Miesto: Volejbalová hala, Sklárska 727/68, Poltár Začiatok: 18:00 Vstupné: 5E, VIP stôl pre 4 osoby 150E

Komentáre sú uzavreté.