Výsledky: Regard K-1 Liga

Zhrnutie včerajšieho kola Regard K1 ligy v B.Bystrici

V zápasoch dorastu boxoval mladý thaiboxer Rišo Le Vrkôčik Janotka. Prvý zápas mal opatrný rozbeh. Po čase pridal na razancii a Richard si zabezpečil výhru v svoj prospech. V druhom zápase nastúpil Rišo vo váhovej nevýhode /7kg ťažší súper/, kde prehral na body. Pekný výkon v zápasoch, gratulujem.

Ďalší zápas sa predviedol Marek Valentiny. Jeho súper bol z Prievidze. Marek sa pomaly rozbiehal oproti aktívnejšiemu súperovi, prvé kolo som videl v náš neprospech. V druhom kole vychytal súpera údermi a ukončoval kopmi zápas nakoniec 2:1 v prospech Mareka. Včerajší výkon nebol úplne presvedčivý, preto potrebujeme popracovať na aktívnom spôsobe vedenia boja.

Ďalšie boje tentoraz v kategórii mužov obstaral Daniel Svito Roy. V prvom zápase sa vytrápil s nepríjemným súperom z fightclubu ale všetko vynahradil vo finále kde si to parádne rozdal so súperom z Bratislavského klubu. Zápas dynamický celé tri kolá ja to máme radi a Dano si pripisuje zaslúženú výhru.

Ako posledný štartoval v kategórii mužov Milan Kováč kde zmeral sily so súperom z Trnavy. V úvode zápasu súper presnejší skóroval nohami. Milan zlepšil prácu v pohybe a následne roztáčal kombinácie rúk, ktoré nachádzali presný cieľ a súboj doviedol do úspešného konca výhrou na body. Celková bilancia 6zápasov z toho 5víťazných.

Gratulujem borcom k výkonom, Ares ELITE.sk

Komentáre sú uzavreté.